Öppettider Freja Bad & Gym

Hos oss kan du betala med kort, swish eller kontant och vi är anslutna till Actiway för dig som har friskvårdsbidrag.

Badhuset

Motionssim*

Måndag: klockan 06.30-13.00
Tisdag: klockan 17.00-20.30
Onsdag: klockan 06.30-09.00 och 18.00-20.30
Fredag: klockan 06.30-12.00
Lördag: klockan 08.30-10.00

Öppet för alla

Måndag: klockan 13.00-20.30
Tisdag: klockan 15.00-17.00
Onsdag: klockan 15.00-18.00
Torsdag: klockan 12.00-20.30
Fredag: klockan 12.00-18.30
Lördag: klockan 10.00-15.30
Söndag: klockan 10.00-15.30

Babylek**

Fredag: klockan 09.00-12.00

Gym

Måndag: klockan 06.30-21.00
Tisdag: klockan 09.00-21.00
Onsdag: klockan 06.30-21.00
Torsdag: klockan 09.00-21.00
Fredag: klockan 06.30-19.00
Lördag: klockan 08.30-16.00
Söndag: klockan 10.00-16.00

* Inga lekande barn i bassängerna.
** Lek för de minsta i barnbadet och undervisningsbassängen

Vecka 28 - 31 är anläggningen stängd. För dig med årskort är det giltigt i 13 månader.

Senast publicerad 2019-02-14